Akademik Danışma Kurulu Toplantısı

Samsun Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü olarak, müfredat güncellemelerimizi ele almak üzere dış paydaşlarımızla bir araya gelerek 20 Haziran tarihinde ilk akademik danışma kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.

OMÜ Endüstri Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Barış Özkan, Ulusoy Un Enerji Yönetimi Şefi Halit Bahadır, Özbeyoğlu Kuruyemiş İş Geliştirme Direktörü Mehmet Saraçoğlu, Samsun Model Fabrika Direktörü Onur Berberoğlu, Straumann Group Türkiye’den Selenay Karataş, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Lojistik Müdürü Yasemin Macit’in katılımları ile gerçekleşen toplantıda, Samsun Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü olarak müfredatımızı güncellemek için dış paydaşlarımızın değerli önerilerini aldık. Bu kapsamda, sektörün ihtiyaçları ve güncel gelişmeler doğrultusunda müfredatımızı gözden geçirme fırsatı bulduk.

Toplantı sonucunda söz konusu müfredat değişikliklerinin uygun olduğuna ve danışma kurulunun daha fazla katılımcıyla daha kapsamlı hale getirilebileceğine dair görüşler alınmış ve bir sonraki toplantının muhtemel gerçekleşme yeri ve zamanıyla ilgili öneriler konuşulmuştur.

Bu vesileyle, toplantıya katılan dış paydaşlarımıza içten teşekkürlerimizi sunarız.

 

Aday Öğrenci

Canlı Destek